לרקוד כמו אלופים ב 6 שבועות!
אנחנו מזמינים אתכם להתחיל לחלום, לרקוד וליהנות. הירשמו כבר היום לסדנא ייחודית ובלעדית שתהפוך אתכם תוך 6 שבועות לרקדנים לוהטים.
לבחירתם ארבע סדנאות "6 שבועות"

סדנת סלסה זוגות

סלסה קובנית אוטנטית ב- 6 שבועות בלבד. זה לא חלום ובהחלט אפשרי! נתחיל בלימוד של הצעדים הבסיסיים ונעבור לעקרונות ההובלה והמובלות. הגבר יילמד לאחוז ולהוביל והאישה תלמד להיות מובלת ולהקשיב לגבר דרך צעדי הריקוד וביחד, חוויה אוטנטית אמיתית, לרקוד כמו בקובה. ניתן להירשם בזוגות או ביחידים. הסדנא מוגבלת ל-14 אנשים בלבד.

סדנת בצ'אטה זוגות

ללמוד את הסגנון החושני והמרהיב שהגיע אלינו היישר מהרפובליקה
הדומיניקנית ב- 6 שבועות בלבד. זה לא חלום ובהחלט אפשרי! נתחיל בלימוד של הצעדים הבסיסיים ונעבור לעקרונות ההובלה והמובלות. הגבר יילמד לאחוז ולהוביל והאישה תלמד להיות מובלת ולהקשיב לגבר דרך צעדי הריקוד. נלמד שילוב של בצ'אטה אוטנטית ובצ'אטה "סנשואל" ותוך זמן קצר תוכלו לרקוד על הרחבות ובמועדונים. ניתן להירשם בזוגות או ביחידים. הסדנא מוגבלת ל-14 אנשים בלבד.

סדנת לאטין דאנס (נשים בלבד)

סדנת סלסה ובצ'אטה ליידי סטייל לנשים בלבד. בואי ללמוד לרקוד את הסלסה והבצ'אטה הנשית, תלמדי איך לזוז בנשיות ובחושניות צעדים וטכניקה בסגנונות הסלסה והבצ'אטה. מיועד לכל מי שרק חולמת לרקוד גם אם אין לה ניסיון.

סדנת רגאטון

סגנון הרגאטון הוא סגנון מוסיקה לטיני. הסגנון שכובש את המצעדים ואת רחבות הריקוד. הסגנון משלב תת סגנונות כמו היפ הופ טוורק ומלא גרוב לטיני. 6 מפגשים של אנרגיה וכייף. הסדנא מוגבלת ל-14 אנשים בלבד.

יש לי שאלה...

אם מדובר בקורסי הסלסה והבצ'אטה לזוגות, אז קיימים קורסי המשך לרמות בינוני ומתקדמים.

אם מדובר בקורסי הלאטין דאנס לנשים, יש לנו 3 פעמים בשבוע שיעורי לאטין דאנס פתוחים שמיועדים לנשים שלא מוכנות לוותר על הכייף שבלרקוד !

אין ספק שכששומעים רק 6 שיעורים זה נשמע מעט, אז כן תדעו לרקוד אחרי 6 שיעורים, לא זה לא מספיק כי בעולם הריקוד ההתפתחות היא אינסופית. אחרי 6 מפגשים תוכלו להמשיך להתפתח אצלנו (ראו תושבה קודמת).

בעת הרישום אנו מבצעים "רישום חכם" ודואגים ליצירת מספר שווה של מובילים ומובלות, כך שניתן להירשם לקורס גם ללא בן/בת זוג.

אז מדובר בקורס ממוקד, בסך הכל ששה מפגשים, נסו להתכוונן ולא לפספס אבל אם בעקבות אירוע לא מתוכנן פיספסת שיעור אחד, אל דאגה!  כדי לשמור על הרצף אנו נבצע שיעור השלמה בהתאם לאחד המועדים שיתאימו. ההשלמה תארך עד שעה ותתבצע לפני המועד של השיעור הבא.

אנו כאן כדי להרגיע ולומר שהיחס הוא אישי מאוד ולא ניתן לאף אחד לצאת בתחושה שהוא "מעכב", אבל אם בכל זאת את/ה רוצים להרגיש יותר בטחון יש לנו פתרון, רישום בתוספת מדריך/ה. בתוספת תשלום קלה אתם מקבלים אפשרות למדריך/ה שילוו אתכם באופן צמוד לאורך כל הקורס, ההבטחה להצלחה.

את/ה זכאי/ת לעבור את הקורס בסיס מההתחלה ולהצטרף לקורס הבא שייפתח ללא עלות! כן כן קראת נכון! 100% אחריות ל100% הצלחה! אנו מחוייבים להצלחה שלכן/ם!

יוצרים קשר, מתאמים תאריך משריינים מקום בתשלום מראש של 300 ₪ בלבד (היתרה תשולם לאחר השיעור הראשון ) ואתם/ן בפנים!

תרשמו אותי!